Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+750 %
+200 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 426 000 | 5 000 | 6 000 | 2 000 | 17 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | −98,8 % | 20 % | −66,7 % | 750 % |
Liiketulos, € | −15 000 | −10 000 | −5 000 | −5 000 | 5 000 |
Tilikauden tulos, € | −15 000 | −10 000 | −5 000 | −5 000 | 5 000 |
Käyttökate, % | −3,3 % | −225,2 % | −96,4 % | −253,2 % | 32,3 % |
Liikevoitto, % | −3,3 % | −225,2 % | −96,4 % | −253,2 % | 32,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 426 000 | - | 6 000 | 2 000 | 17 000 |
Virallinen nimi
16.3.1979
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaA promoottori
A kotikäynti
Hoitotori
Caselook
Reissutori
Balland
Kotiunikoulu Tuutulaulu
Päätoimiala
Metallituotteet
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
5.1.1979
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.1997
Verohallinnon perustiedot:
5.1.1979
Kaupparekisteri:
16.3.1979
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
18.2.1997
Myyntiyhtiö Anla Oy on perustettu vuonna 1979. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Metallituotteet.
Yhtiön Myyntiyhtiö Anla Oy liikevaihto oli 17 tuhatta ja tilikauden tulos 5 tuhatta. Liikevaihto nousi 750%. Liikevoittoprosentti oli 32,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää