Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−3,8 %
+195 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 192 000 | 234 000 | 168 000 | 157 000 | 151 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 21,9 % | −28,2 % | −6,5 % | −3,8 % |
Liiketulos, € | 11 000 | 17 000 | 2 000 | −18 000 | 21 000 |
Tilikauden tulos, € | 7 000 | 11 000 | 2 000 | −19 000 | 18 000 |
Käyttökate, % | 17,8 % | 20,5 % | 13,9 % | 0,1 % | 32,1 % |
Liikevoitto, % | 6 % | 7,5 % | 1,2 % | −10,9 % | 14,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 192 000 | 234 000 | 168 000 | 157 000 | 151 000 |
Virallinen nimi
18.1.2021
Osakeyhtiö
Nurmijärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Matkailutoimisto, matkailupalvelut
Muu varauspalvelutoiminta ja siihen liittyvä toiminta (79900)
Y-tunnus:
18.1.2021
Ennakkoperintärekisteri:
18.1.2021
Verohallinnon perustiedot:
21.1.2021
Kaupparekisteri:
21.1.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.1.2021
Fish Devil Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nurmijärvi, ja pääasiallinen toimiala Matkailutoimisto, matkailupalvelut.
Yhtiön Fish Devil Oy liikevaihto oli 151 tuhatta ja tilikauden tulos 18 tuhatta. Liikevaihto laski 3,8%. Liikevoittoprosentti oli 14,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää