Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+125 %
+137 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 400 000 | 288 000 | 229 000 | 146 000 | 329 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 33,3 % | −28 % | −20,5 % | −36,2 % | 125,3 % |
Liiketulos, € | 242 000 | 11 000 | 90 000 | 79 000 | 185 000 |
Tilikauden tulos, € | 212 000 | 10 000 | 70 000 | 63 000 | 149 000 |
Käyttökate, % | 60,7 % | 5,7 % | 40,8 % | 52,8 % | 54,5 % |
Liikevoitto, % | 60,6 % | 4,1 % | 39,6 % | 54,5 % | 56,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 400 000 | - | 229 000 | 146 000 | - |
Virallinen nimi
31.7.1991
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaMedia Bookers
Pro Allianssi
Päätoimiala
Markkinointi ja myynninedistäminen
Suora- ja ulkomainonta (73111)
Y-tunnus:
1.10.1991
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
1.10.1991
Kaupparekisteri:
31.7.1991
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
14.2.2023
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Media Bookers on perustettu vuonna 1991. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Markkinointi ja myynninedistäminen.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Directas Oy.
Yhtiön Media Bookers liikevaihto oli 329 tuhatta ja tilikauden tulos 149 tuhatta. Liikevaihto nousi 125,3%. Liikevoittoprosentti oli 56,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää