Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+31 %
+48 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 129 000 | 131 000 | 104 000 | 121 000 | 159 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −22,3 % | 1,6 % | −20,6 % | 16,4 % | 31,4 % |
Liiketulos, € | 55 000 | 65 000 | 33 000 | 47 000 | 78 000 |
Tilikauden tulos, € | 50 000 | 60 000 | 47 000 | 48 000 | 71 000 |
Käyttökate, % | 44,8 % | 50 % | 32,1 % | 39 % | 49,1 % |
Liikevoitto, % | 42,9 % | 50,2 % | 32,3 % | 39,5 % | 49,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 129 000 | 131 000 | 104 000 | 121 000 | 159 000 |
Virallinen nimi
22.4.2009
Osakeyhtiö
Salo
Katso kartallaPäätoimiala
Markkinointi ja myynninedistäminen
Sähköiset mainosmediat
Verkkohakuportaalien toiminta (63910)
Y-tunnus:
22.4.2009
Ennakkoperintärekisteri:
1.5.2009
Verohallinnon perustiedot:
4.5.2009
Kaupparekisteri:
29.4.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2009
Mareti Media Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Salo, ja pääasiallinen toimiala Markkinointi ja myynninedistäminen.
Yhtiön toinen toimiala on sähköiset mainosmediat.
Yhtiön Mareti Media Oy liikevaihto oli 159 tuhatta ja tilikauden tulos 71 tuhatta. Liikevaihto nousi 31,4%. Liikevoittoprosentti oli 49,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää