Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+29 %
+239 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2020/12 | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 322 000 | 184 000 | 130 000 | 451 000 | 582 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | −42,9 % | −29,3 % | 246,9 % | 29,1 % |
Liiketulos, € | 110 000 | 6 000 | 79 000 | 73 000 | 240 000 |
Tilikauden tulos, € | 107 000 | −1 000 | 38 000 | 56 000 | 190 000 |
Käyttökate, % | 36,2 % | 6,1 % | 63,9 % | 18,5 % | 43,3 % |
Liikevoitto, % | 34,4 % | 3,7 % | 61,3 % | 16,4 % | 41,4 % |
Maksuvalmius | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
Henkilöstö | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 322 000 | 184 000 | 130 000 | 451 000 | 582 000 |
Virallinen nimi
15.11.2017
Osakeyhtiö
Pietarsaari
Katso kartallaCommunify Media Ltd
Päätoimiala
Mainostoimisto
Muu mainostoimistojen toiminta (73112)
Y-tunnus:
15.11.2017
Ennakkoperintärekisteri:
15.11.2017
Verohallinnon perustiedot:
17.11.2017
Kaupparekisteri:
10.8.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.11.2017
Communify Media Ab Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Pietarsaari, ja pääasiallinen toimiala Mainostoimisto.
Yhtiön Communify Media Ab Oy liikevaihto oli 582 tuhatta ja tilikauden tulos 190 tuhatta. Liikevaihto nousi 29,1%. Liikevoittoprosentti oli 41,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2024.
12/2024 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää