Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−12 %
−380 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 29 000 | 111 000 | 232 000 | 257 000 | 227 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −93,4 % | 282,8 % | 109 % | 10,8 % | −11,7 % |
Liiketulos, € | −6 000 | 22 000 | 20 000 | 19 000 | −40 000 |
Tilikauden tulos, € | −8 000 | 19 000 | 16 000 | 15 000 | −42 000 |
Käyttökate, % | −17,8 % | 20,3 % | 8,9 % | 7,7 % | −17,2 % |
Liikevoitto, % | −18 % | 20,3 % | 8,9 % | 7,7 % | −17,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 29 000 | 111 000 | 232 000 | 257 000 | 76 000 |
Virallinen nimi
5.3.2010
Osakeyhtiö
Varkaus
Katso kartallaPäätoimiala
Mainospalvelut
Suora- ja ulkomainonta (73111)
Y-tunnus:
17.2.2010
Ennakkoperintärekisteri:
1.2.2017
Verohallinnon perustiedot:
16.4.2010
Työnantajarekisteri:
1.4.2025
Kaupparekisteri:
5.3.2010
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.2.2017
Mainos Forum Oy on perustettu vuonna 2010. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Varkaus, ja pääasiallinen toimiala Mainospalvelut.
Yhtiön Mainos Forum Oy liikevaihto oli 227 tuhatta ja tilikauden tulos -42 tuhatta. Liikevaihto laski 11,7%. Liikevoittoprosentti oli -17,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää