Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+3 %
+23 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 281 000 | 390 000 | 466 000 | 492 000 | 507 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −27,9 % | 9,9 % | 65,8 % | 5,6 % | 3,1 % |
Liiketulos, € | 19 000 | 61 000 | 145 000 | 126 000 | 144 000 |
Tilikauden tulos, € | 20 000 | 50 000 | 114 000 | 114 000 | 140 000 |
Käyttökate, % | 20 % | 21,8 % | 27,3 % | 24,7 % | 25,3 % |
Liikevoitto, % | 7,1 % | 15,9 % | 31,2 % | 25,8 % | 28,5 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 281 000 | 390 000 | 466 000 | 492 000 | 507 000 |
Virallinen nimi
13.6.2013
Osakeyhtiö
Loimaa
Katso kartallaPäätoimiala
Maatalouden palvelut
Yhdistetty kasvinviljely ja kotieläintalous (01500)
Y-tunnus:
13.6.2013
Ennakkoperintärekisteri:
30.1.2017
Verohallinnon perustiedot:
2.7.2013
Kaupparekisteri:
25.6.2013
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2016
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2016
Salomäen Tila Oy on perustettu vuonna 2013. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Loimaa, ja pääasiallinen toimiala Maatalouden palvelut.
Yhtiön Salomäen Tila Oy liikevaihto oli 507 tuhatta ja tilikauden tulos 140 tuhatta. Liikevaihto nousi 3,0%. Liikevoittoprosentti oli 28,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää