Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+6,4 %
+251 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 373 000 | 635 000 | 800 000 | 784 000 | 834 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 70,2 % | 26 % | −2 % | 6,4 % |
Liiketulos, € | 539 000 | 103 000 | 192 000 | 122 000 | 225 000 |
Tilikauden tulos, € | 503 000 | 53 000 | 122 000 | 45 000 | 158 000 |
Käyttökate, % | 98,3 % | 23,3 % | 28,2 % | 18,5 % | 25,8 % |
Liikevoitto, % | 144,6 % | 16,3 % | 24,1 % | 15,6 % | 27,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 373 000 | - | 800 000 | 784 000 | 834 000 |
Virallinen nimi
10.3.2021
Osakeyhtiö
Rantasalmi
Katso kartallaPäätoimiala
Maatalouden palvelut
Yhdistetty kasvinviljely ja kotieläintalous (01500)
Y-tunnus:
10.3.2021
Ennakkoperintärekisteri:
10.3.2021
Verohallinnon perustiedot:
25.3.2021
Työnantajarekisteri:
8.3.2021
Kaupparekisteri:
24.3.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2023
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
8.3.2021
Mansikkaharju Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rantasalmi, ja pääasiallinen toimiala Maatalouden palvelut.
Yhtiön Mansikkaharju Oy liikevaihto oli 834 tuhatta ja tilikauden tulos 158 tuhatta. Liikevaihto nousi 6,4%. Liikevoittoprosentti oli 27,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää