Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+14 %
+35 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 217 000 | 251 000 | 242 000 | 228 000 | 259 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 16,7 % | 15,7 % | −3,6 % | −5,8 % | 13,6 % |
Liiketulos, € | 103 000 | 108 000 | 75 000 | 80 000 | 36 000 |
Tilikauden tulos, € | 78 000 | 90 000 | 36 000 | 48 000 | 65 000 |
Käyttökate, % | 48,5 % | 44,2 % | 36,3 % | 39,1 % | 21,5 % |
Liikevoitto, % | 47,8 % | 43,4 % | 31 % | 35,1 % | 14,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 217 000 | 251 000 | 242 000 | 228 000 | 259 000 |
Virallinen nimi
17.11.2014
Osakeyhtiö
Salo
Katso kartallaPäätoimiala
Maatalouden palvelut
Yhdistetty kasvinviljely ja kotieläintalous (01500)
Y-tunnus:
17.11.2014
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2014
Verohallinnon perustiedot:
15.12.2014
Kaupparekisteri:
3.12.2014
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2023
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
2.2.2015
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2014
Kirakan maatila Oy on perustettu vuonna 2014. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Salo, ja pääasiallinen toimiala Maatalouden palvelut.
Yhtiön Kirakan maatila Oy liikevaihto oli 259 tuhatta ja tilikauden tulos 65 tuhatta. Liikevaihto nousi 13,6%. Liikevoittoprosentti oli 14,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää