Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+35 %
−50 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja, hallituksen jäsen ja hallituksen varajäsen kukin yksin.
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 444 000 | 724 000 | 804 000 | 423 000 | 569 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −2,6 % | 0 % | 81,1 % | −47,4 % | 34,5 % |
Liiketulos, € | 336 000 | 445 000 | 101 000 | 210 000 | 149 000 |
Tilikauden tulos, € | 283 000 | 379 000 | 37 000 | 142 000 | 71 000 |
Käyttökate, % | 71,6 % | 56,8 % | 21,7 % | 53,1 % | 30,2 % |
Liikevoitto, % | 75,8 % | 61,6 % | 12,6 % | 49,8 % | 26,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 444 000 | 724 000 | 804 000 | 423 000 | 569 000 |
Virallinen nimi
15.1.2019
Osakeyhtiö
Eurajoki
Katso kartallaPäätoimiala
Maanviljely
Viljakasvien, pois lukien riisi, palkokasvien ja öljysiemenkasvien viljely (01110)
Y-tunnus:
15.1.2019
Ennakkoperintärekisteri:
31.1.2019
Verohallinnon perustiedot:
4.2.2019
Kaupparekisteri:
31.1.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana arvonlisäverovelvollinen:
31.1.2019
Nummelan Tila Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Eurajoki, ja pääasiallinen toimiala Maanviljely.
Yhtiön Nummelan Tila Oy liikevaihto oli 569 tuhatta ja tilikauden tulos 71 tuhatta. Liikevaihto nousi 34,5%. Liikevoittoprosentti oli 26,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää