Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+16 %
+38 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2020/12 | 2021/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 165 000 | 177 000 | 192 000 | 176 000 | 204 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 7,3 % | 8,5 % | −8,3 % | 15,9 % |
Liiketulos, € | 56 000 | 77 000 | 82 000 | 49 000 | 75 000 |
Tilikauden tulos, € | 41 000 | 51 000 | 49 000 | 42 000 | 58 000 |
Käyttökate, % | 46,2 % | 51,8 % | 46,3 % | 36,4 % | 42 % |
Liikevoitto, % | 34,3 % | 44 % | 42,9 % | 28,3 % | 37,1 % |
Maksuvalmius | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 165 000 | 177 000 | 192 000 | 176 000 | 204 000 |
Virallinen nimi
21.2.2018
Osakeyhtiö
Nurmijärvi
Katso kartallaKojo varastot
Päätoimiala
Maanviljely
Viljakasvien, pois lukien riisi, palkokasvien ja öljysiemenkasvien viljely (01110)
Y-tunnus:
21.2.2018
Ennakkoperintärekisteri:
19.3.2018
Verohallinnon perustiedot:
22.3.2018
Kaupparekisteri:
19.3.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Alkutuottajana arvonlisäverovelvollinen:
19.3.2018
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
19.3.2018
Koivukallion Varastot Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nurmijärvi, ja pääasiallinen toimiala Maanviljely.
Yhtiön Koivukallion Varastot Oy liikevaihto oli 204 tuhatta ja tilikauden tulos 58 tuhatta. Liikevaihto nousi 15,9%. Liikevoittoprosentti oli 37,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää