Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+13 %
+267 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 320 000 | 262 000 | 263 000 | 306 000 | 346 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −8,3 % | −18,1 % | 0,4 % | 16,4 % | 13,1 % |
Liiketulos, € | 61 000 | 41 000 | 4 000 | 4 000 | 28 000 |
Tilikauden tulos, € | 48 000 | 34 000 | 3 000 | −15 000 | 25 000 |
Käyttökate, % | 19,2 % | 16 % | 1,8 % | 1,3 % | 8 141 % |
Liikevoitto, % | 19,2 % | 16 % | 1,8 % | 1,5 % | 8,4 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 320 000 | 262 000 | 132 000 | 153 000 | 115 000 |
Virallinen nimi
28.10.2011
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaValtatie 7 Holding Ltd
Päätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Rakennuttaminen ja rakennushankkeiden kehittäminen (68120)
Y-tunnus:
28.10.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.11.2011
Verohallinnon perustiedot:
16.11.2011
Työnantajarekisteri:
1.11.2011
Kaupparekisteri:
9.11.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
7.11.2012
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.11.2011
Valtatie 7 Holding Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Yhtiön Valtatie 7 Holding Oy liikevaihto oli 346 tuhatta ja tilikauden tulos 25 tuhatta. Liikevaihto nousi 13,1%. Liikevoittoprosentti oli 8,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää