Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+3,4 %
+1 300 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 133 000 | 121 000 | 118 000 | 117 000 | 121 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 31,7 % | −9 % | −2,5 % | −0,8 % | 3,4 % |
Liiketulos, € | 13 000 | −13 000 | 10 000 | 1 000 | 9 000 |
Tilikauden tulos, € | 9 000 | −15 000 | 8 000 | −1 000 | 12 000 |
Käyttökate, % | 10,5 % | 17,4 % | 29,6 % | 31,5 % | 30,3 % |
Liikevoitto, % | 10,5 % | −10,5 % | 8,5 % | 1,6 % | 7,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 133 000 | 121 000 | 118 000 | 117 000 | 121 000 |
Virallinen nimi
23.1.1976
Osakeyhtiö
Maalahti
Katso kartallaPäätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Rakennuskonevuokraus käyttäjineen (43991)
Y-tunnus:
15.3.1978
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
15.3.1978
Kaupparekisteri:
23.1.1976
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Mitts & Co on perustettu vuonna 1976. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Maalahti, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Ab Mitts & Co Oy.
Yhtiön Mitts & Co liikevaihto oli 121 tuhatta ja tilikauden tulos 12 tuhatta. Liikevaihto nousi 3,4%. Liikevoittoprosentti oli 7,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää