Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+31 %
−17 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 102 000 | 186 000 | 113 000 | 132 000 | 173 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −39,3 % | 82,4 % | 0 % | 16,8 % | 31,1 % |
Liiketulos, € | 1 000 | 29 000 | 6 000 | 15 000 | 19 000 |
Tilikauden tulos, € | - | 22 000 | 4 000 | 12 000 | 10 000 |
Käyttökate, % | 24,6 % | 26 % | 22,9 % | 15,4 % | 37 % |
Liikevoitto, % | 1,4 % | 15,7 % | 6,1 % | 12,1 % | 11,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 102 000 | 186 000 | 113 000 | 132 000 | 173 000 |
Virallinen nimi
10.3.2008
Osakeyhtiö
Parkano
Katso kartallaPäätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Rakennuspaikan valmistelutyöt (43120)
Y-tunnus:
10.3.2008
Ennakkoperintärekisteri:
14.3.2008
Verohallinnon perustiedot:
25.3.2008
Työnantajarekisteri:
14.3.2008
Kaupparekisteri:
14.3.2008
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
14.3.2008
Maanrakennus Keskinen Oy on perustettu vuonna 2008. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Parkano, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Yhtiön Maanrakennus Keskinen Oy liikevaihto oli 173 tuhatta ja tilikauden tulos 10 tuhatta. Liikevaihto nousi 31,1%. Liikevoittoprosentti oli 11,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää