Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+25 %
+150 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 166 000 | 127 000 | 146 000 | 106 000 | 133 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −31,1 % | −23,5 % | 15 % | −27,4 % | 25,5 % |
Liiketulos, € | 2 000 | −4 000 | 9 000 | 2 000 | 4 000 |
Tilikauden tulos, € | −1 000 | −6 000 | 6 000 | −2 000 | 1 000 |
Käyttökate, % | 10,4 % | 5,6 % | 12,3 % | 9,5 % | 10,7 % |
Liikevoitto, % | 1,3 % | −2,6 % | 6,5 % | 2,3 % | 3,6 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 166 000 | 127 000 | 146 000 | 106 000 | 133 000 |
Virallinen nimi
18.12.2018
Osakeyhtiö
Vöyri
Katso kartallaMTS Kaivuu Oy
Päätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Rakennuspaikan valmistelutyöt (43120)
Y-tunnus:
18.12.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.1.2019
Verohallinnon perustiedot:
27.12.2018
Työnantajarekisteri:
1.1.2019
Kaupparekisteri:
27.12.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
18.12.2018
MTS Gräv Ab on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vöyri, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Yhtiön MTS Gräv Ab liikevaihto oli 133 tuhatta ja tilikauden tulos 1 tuhatta. Liikevaihto nousi 25,5%. Liikevoittoprosentti oli 3,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää