Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+98 %
−5,2 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 185 000 | 244 000 | 152 000 | 216 000 | 428 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −12,3 % | 31,9 % | −37,7 % | 42,1 % | 98,2 % |
Liiketulos, € | 23 000 | 12 000 | −20 000 | 63 000 | 70 000 |
Tilikauden tulos, € | 22 000 | 1 000 | −20 000 | 58 000 | 55 000 |
Käyttökate, % | 41,9 % | 24,2 % | 11,6 % | 43,3 % | 32,8 % |
Liikevoitto, % | 12,9 % | 5,2 % | −13 % | 29,4 % | 16,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 185 000 | 244 000 | 152 000 | 216 000 | 428 000 |
Virallinen nimi
26.10.2011
Osakeyhtiö
Hyvinkää
Katso kartallaPäätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Vesirakentaminen
Muualla luokittelematon muu maa- ja vesirakentaminen (42990)
Y-tunnus:
12.10.2011
Ennakkoperintärekisteri:
12.10.2011
Verohallinnon perustiedot:
27.10.2011
Kaupparekisteri:
26.10.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
12.10.2011
Koneurakointi Kari Aaltonen Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hyvinkää, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Yhtiön toinen toimiala on vesirakentaminen.
Yhtiön Koneurakointi Kari Aaltonen Oy liikevaihto oli 428 tuhatta ja tilikauden tulos 55 tuhatta. Liikevaihto nousi 98,2%. Liikevoittoprosentti oli 16,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää