Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+68 %
+367 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 129 000 | 202 000 | 172 000 | 159 000 | 267 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 19,4 % | 56,6 % | 0 % | −7,6 % | 67,9 % |
Liiketulos, € | 31 000 | 59 000 | 6 000 | 17 000 | 71 000 |
Tilikauden tulos, € | 25 000 | 47 000 | 4 000 | 12 000 | 56 000 |
Käyttökate, % | 41,1 % | 38,7 % | 27,2 % | 31,7 % | 37,3 % |
Liikevoitto, % | 24,5 % | 29,5 % | 3,6 % | 11,1 % | 26,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 129 000 | 202 000 | 172 000 | 159 000 | 267 000 |
Virallinen nimi
18.4.2019
Osakeyhtiö
Kankaanpää
Katso kartallaPäätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Rakennuspaikan valmistelutyöt (43120)
Y-tunnus:
18.4.2019
Ennakkoperintärekisteri:
16.5.2019
Verohallinnon perustiedot:
17.5.2019
Kaupparekisteri:
16.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
16.5.2019
Koneurakointi Jussi Majanen Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kankaanpää, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Yhtiön Koneurakointi Jussi Majanen Oy liikevaihto oli 267 tuhatta ja tilikauden tulos 56 tuhatta. Liikevaihto nousi 67,9%. Liikevoittoprosentti oli 26,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää