Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−6,3 %
+107 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 469 000 | 519 000 | 612 000 | 553 000 | 518 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 47,5 % | 10,7 % | 17,9 % | −9,6 % | −6,3 % |
Liiketulos, € | 28 000 | −4 000 | 57 000 | −141 000 | 66 000 |
Tilikauden tulos, € | 12 000 | −19 000 | 17 000 | −171 000 | 12 000 |
Käyttökate, % | 15,6 % | 6,2 % | 13,8 % | −21,3 % | 16,3 % |
Liikevoitto, % | 6,2 % | −0,6 % | 9,3 % | −25,4 % | 12,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | - | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 469 000 | - | 612 000 | 553 000 | 518 000 |
Virallinen nimi
20.12.2018
Osakeyhtiö
Tuusula
Katso kartallaPäätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Rakennuspaikan valmistelutyöt (43120)
Y-tunnus:
20.12.2018
Ennakkoperintärekisteri:
18.9.2026
Verohallinnon perustiedot:
28.12.2018
Kaupparekisteri:
28.12.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.1.2019
Kalpetek Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tuusula, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Yhtiön Kalpetek Oy liikevaihto oli 518 tuhatta ja tilikauden tulos 12 tuhatta. Liikevaihto laski 6,3%. Liikevoittoprosentti oli 12,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää