Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+60 %
+1 850 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 208 000 | 292 000 | 258 000 | 323 000 | 516 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 21,6 % | 40,4 % | −11,6 % | 25,2 % | 59,8 % |
Liiketulos, € | 6 000 | 12 000 | 10 000 | 9 000 | 56 000 |
Tilikauden tulos, € | 2 000 | 2 000 | 1 000 | 2 000 | 39 000 |
Käyttökate, % | 17,6 % | 23,5 % | 21,8 % | 23,1 % | 20,3 % |
Liikevoitto, % | 3,2 % | 4,3 % | 3,9 % | 3 % | 11 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 208 000 | 292 000 | 258 000 | 323 000 | 172 000 |
Virallinen nimi
21.11.2019
Osakeyhtiö
Hattula
Katso kartallaPäätoimiala
Maanrakennus ja maansiirto
Muualla luokittelematon muu maa- ja vesirakentaminen (42990)
Y-tunnus:
21.11.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2019
Verohallinnon perustiedot:
25.11.2019
Työnantajarekisteri:
15.5.2025
Kaupparekisteri:
25.11.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2019
Kaivinkonepalvelu Kemppainen Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hattula, ja pääasiallinen toimiala Maanrakennus ja maansiirto.
Yhtiön Kaivinkonepalvelu Kemppainen Oy liikevaihto oli 516 tuhatta ja tilikauden tulos 39 tuhatta. Liikevaihto nousi 59,8%. Liikevoittoprosentti oli 11%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 3 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 200% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää