Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−5,1 %
−18 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/09 | 2022/09 | 2023/09 | 2024/09 | 2025/09 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 287 000 | 295 000 | 257 000 | 275 000 | 261 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 5,1 % | 2,8 % | −12,9 % | 7 % | −5,1 % |
Liiketulos, € | 196 000 | 173 000 | 145 000 | 183 000 | 179 000 |
Tilikauden tulos, € | 133 000 | 109 000 | 82 000 | 125 000 | 103 000 |
Käyttökate, % | 68,4 % | 59,1 % | 57 % | 66,8 % | 69,3 % |
Liikevoitto, % | 68,4 % | 59,1 % | 56,8 % | 66,8 % | 69,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | - | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | - | - |
Virallinen nimi
25.3.1987
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaTTV-Yhtiö
Helsingin Verho- ja Tapettipiste
Päätoimiala
Maalit, lakat ja laitteet
Seinäpinnoitteiden ja lattianpäällysteiden vähittäiskauppa (47532)
Y-tunnus:
20.1.1987
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
20.1.1987
Kaupparekisteri:
25.3.1987
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
10.10.2002
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Töölön Tapetti ja Väri Oy on perustettu vuonna 1987. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Maalit, lakat ja laitteet.
Yhtiön Töölön Tapetti ja Väri Oy liikevaihto oli 261 tuhatta ja tilikauden tulos 103 tuhatta. Liikevaihto laski 5,1%. Liikevoittoprosentti oli 69,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää