Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+26 %
+157 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 87 000 | 156 000 | 94 000 | 85 000 | 107 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −45,3 % | 79,3 % | −39,7 % | −9,6 % | 25,9 % |
Liiketulos, € | −9 000 | 21 000 | −12 000 | −9 000 | 15 000 |
Tilikauden tulos, € | −11 000 | 15 000 | −12 000 | −14 000 | 8 000 |
Käyttökate, % | −9,5 % | 13,6 % | −11,9 % | −10,1 % | 14,7 % |
Liikevoitto, % | −9,5 % | 13,6 % | −11,9 % | −10,1 % | 14,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 87 000 | 78 000 | 47 000 | 43 000 | 107 000 |
Virallinen nimi
25.9.2017
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaVäriä pintaan
Päätoimiala
Maalausliike
Maalaus (43341)
Y-tunnus:
25.9.2017
Ennakkoperintärekisteri:
1.10.2017
Verohallinnon perustiedot:
28.9.2017
Työnantajarekisteri:
1.10.2017
Kaupparekisteri:
28.9.2017
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.10.2017
iROOM Oy on perustettu vuonna 2017. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Maalausliike.
Yhtiön iROOM Oy liikevaihto oli 107 tuhatta ja tilikauden tulos 8 tuhatta. Liikevaihto nousi 25,9%. Liikevoittoprosentti oli 14,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä laski 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää