Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+72 %
+540 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2021/11 | 2022/11 | 2023/11 | 2024/11 | 2025/11 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 368 000 | 570 000 | 407 000 | 296 000 | 508 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −17,1 % | 54,9 % | −28,6 % | −27,3 % | 71,6 % |
Liiketulos, € | 138 000 | 136 000 | 78 000 | 46 000 | 54 000 |
Tilikauden tulos, € | 101 000 | 114 000 | 56 000 | 10 000 | 64 000 |
Käyttökate, % | 31,2 % | 24 % | 19,4 % | 14,5 % | 9,6 % |
Liikevoitto, % | 37,6 % | 23,9 % | 19,3 % | 15,8 % | 10,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 368 000 | 570 000 | 407 000 | 296 000 | 508 000 |
Virallinen nimi
18.5.2011
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Maalausliike
Maalaus (43341)
Y-tunnus:
18.5.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2011
Verohallinnon perustiedot:
20.6.2011
Kaupparekisteri:
17.6.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
2.2.2017
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2011
Fennopaint Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Maalausliike.
Yhtiön Fennopaint Oy liikevaihto oli 508 tuhatta ja tilikauden tulos 64 tuhatta. Liikevaihto nousi 71,6%. Liikevoittoprosentti oli 10,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
11/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää