Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+18 %
+243 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 183 000 | 180 000 | 147 000 | 114 000 | 135 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 72,6 % | −1,6 % | −18,3 % | −22,4 % | 18,4 % |
Liiketulos, € | 40 000 | 44 000 | 29 000 | 7 000 | 29 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 35 000 | 24 000 | 7 000 | 24 000 |
Käyttökate, % | 22,9 % | 23,8 % | 19 % | 8,2 % | 21 % |
Liikevoitto, % | 22,3 % | 24,6 % | 20,4 % | 7 % | 21,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 92 000 | 180 000 | 147 000 | 114 000 | 135 000 |
Virallinen nimi
17.9.1981
Osakeyhtiö
Mustasaari
Katso kartallaPäätoimiala
Maalausliike
Maalaus (43341)
Y-tunnus:
3.3.1982
Ennakkoperintärekisteri:
11.4.2001
Verohallinnon perustiedot:
3.3.1982
Työnantajarekisteri:
1.5.2001
Kaupparekisteri:
17.9.1981
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.5.2001
Defend Oy on perustettu vuonna 1981. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Mustasaari, ja pääasiallinen toimiala Maalausliike.
Yhtiön Defend Oy liikevaihto oli 135 tuhatta ja tilikauden tulos 24 tuhatta. Liikevaihto nousi 18,4%. Liikevoittoprosentti oli 21,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää