Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−49 %
−109 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 106 000 | 114 000 | 115 000 | 372 000 | 190 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −16,5 % | 7,6 % | 0,9 % | 223,5 % | −48,9 % |
Liiketulos, € | 187 000 | 51 000 | 37 000 | 305 000 | −18 000 |
Tilikauden tulos, € | 149 000 | 40 000 | 31 000 | 247 000 | −21 000 |
Käyttökate, % | 79,1 % | 45,3 % | 38,7 % | 84 % | 67,9 % |
Liikevoitto, % | 177,2 % | 45,3 % | 32,4 % | 82,2 % | −9,1 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 106 000 | 114 000 | 115 000 | 372 000 | 190 000 |
Virallinen nimi
21.9.1988
Osakeyhtiö
Närpiö
Katso kartallaPäätoimiala
Luontaistuotteet
Viljakasvien, pois lukien riisi, palkokasvien ja öljysiemenkasvien viljely (01110)
Y-tunnus:
16.1.1989
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.1995
Verohallinnon perustiedot:
16.1.1989
Työnantajarekisteri:
1.10.2011
Kaupparekisteri:
21.9.1988
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.1994
Hälsoteket Södergård Ab on perustettu vuonna 1988. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Närpiö, ja pääasiallinen toimiala Luontaistuotteet.
Yhtiön Hälsoteket Södergård Ab liikevaihto oli 190 tuhatta ja tilikauden tulos -21 tuhatta. Liikevaihto laski 48,9%. Liikevoittoprosentti oli -9,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää