Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+36 %
+111 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 229 000 | 599 000 | 675 000 | 630 000 | 857 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 387,2 % | 161,6 % | 12,7 % | −6,7 % | 36 % |
Liiketulos, € | 27 000 | 35 000 | 45 000 | 49 000 | 101 000 |
Tilikauden tulos, € | 21 000 | 28 000 | 35 000 | 38 000 | 80 000 |
Käyttökate, % | 12,6 % | 6 % | 6,7 % | 8,4 % | 12,9 % |
Liikevoitto, % | 12,1 % | 6 % | 6,7 % | 7,8 % | 11,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 229 000 | 599 000 | 675 000 | 630 000 | 857 000 |
Virallinen nimi
12.7.2011
Osakeyhtiö
Iisalmi
Katso kartallaPäätoimiala
Louhintakoneet, louhintalaitteet
Kaivos-, louhinta- ja rakennuskoneiden valmistus (28920)
Y-tunnus:
28.6.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.7.2011
Verohallinnon perustiedot:
13.7.2011
Kaupparekisteri:
12.7.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.7.2011
Jarveco Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Iisalmi, ja pääasiallinen toimiala Louhintakoneet, louhintalaitteet.
Yhtiön Jarveco Oy liikevaihto oli 857 tuhatta ja tilikauden tulos 80 tuhatta. Liikevaihto nousi 36,0%. Liikevoittoprosentti oli 11,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää