Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−9,4 %
+152 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 836 000 | 1 806 000 | 1 618 000 | 1 656 000 | 1 501 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 61,8 % | −1,6 % | −10,4 % | 2,4 % | −9,4 % |
Liiketulos, € | 340 000 | 278 000 | 206 000 | 256 000 | 270 000 |
Tilikauden tulos, € | 270 000 | 221 000 | 168 000 | 206 000 | 520 000 |
Käyttökate, % | 19,5 % | 15,9 % | 13,1 % | 15,6 % | 18,8 % |
Liikevoitto, % | 18,6 % | 15,4 % | 12,8 % | 15,5 % | 18 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | - | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 1 836 000 | 1 806 000 | - | 1 656 000 | 1 501 000 |
Virallinen nimi
28.6.2018
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaPäätoimiala
Logistiikka
Rahtiliikennettä koskevat välityspalvelut (52310)
Y-tunnus:
28.6.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.8.2018
Verohallinnon perustiedot:
3.7.2018
Työnantajarekisteri:
1.8.2018
Kaupparekisteri:
3.7.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.8.2018
Transport Kinnunen Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Logistiikka.
Yhtiön Transport Kinnunen Oy liikevaihto oli 1,5 miljoonaa ja tilikauden tulos 520 tuhatta. Liikevaihto laski 9,4%. Liikevoittoprosentti oli 18%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää