Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−8,4 %
+1 000 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Liiketoiminta | 2022/06 | 2023/06 | 2024/06 | 2025/06 | 2026/06 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 186 000 | 176 000 | 278 000 | 154 000 | 141 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 56,3 % | 0 % | 58 % | −44,6 % | −8,4 % |
Liiketulos, € | 18 000 | 30 000 | 33 000 | 3 000 | 16 000 |
Tilikauden tulos, € | 13 000 | 23 000 | 25 000 | 1 000 | 11 000 |
Käyttökate, % | 16,5 % | 24,1 % | 16,5 % | 15,1 % | 24,8 % |
Liikevoitto, % | 9,8 % | 17,3 % | 12,1 % | 2,1 % | 11,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 186 000 | 176 000 | 278 000 | 154 000 | 141 000 |
Virallinen nimi
9.7.2019
Osakeyhtiö
Hattula
Katso kartallaPäätoimiala
Logistiikka
Rahtiliikennettä koskevat välityspalvelut (52310)
Y-tunnus:
9.7.2019
Ennakkoperintärekisteri:
9.7.2019
Verohallinnon perustiedot:
15.7.2019
Kaupparekisteri:
15.7.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
9.7.2019
MTT-Palvelut Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hattula, ja pääasiallinen toimiala Logistiikka.
Yhtiön MTT-Palvelut Oy liikevaihto oli 141 tuhatta ja tilikauden tulos 11 tuhatta. Liikevaihto laski 8,4%. Liikevoittoprosentti oli 11,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
06/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää