Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−45 %
+123 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 226 000 | 275 000 | 358 000 | 415 000 | 227 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 38,7 % | 21,7 % | 30,2 % | 15,9 % | −45,3 % |
Liiketulos, € | 71 000 | 96 000 | 104 000 | 139 000 | 278 000 |
Tilikauden tulos, € | 52 000 | 75 000 | 78 000 | 86 000 | 192 000 |
Käyttökate, % | 45,3 % | 43,6 % | 37,2 % | 39,4 % | 61 % |
Liikevoitto, % | 31,8 % | 35,1 % | 29,3 % | 33,7 % | 123,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 113 000 | 275 000 | 358 000 | 415 000 | 227 000 |
Virallinen nimi
1.5.2019
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Liikuntapalvelut
Kuntokeskusten toiminta (93130)
Y-tunnus:
1.5.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2019
Verohallinnon perustiedot:
8.5.2019
Työnantajarekisteri:
1.6.2019
Kaupparekisteri:
8.5.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Kiinteistön käyttöoikeuden luovuttamisesta:
27.3.2025
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2019
Gym Söderkulla on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Liikuntapalvelut.
Viralliselta nimeltään yhtiö on Core Group Oy.
Yhtiön Gym Söderkulla liikevaihto oli 227 tuhatta ja tilikauden tulos 192 tuhatta. Liikevaihto laski 45,3%. Liikevoittoprosentti oli 123,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää