Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+10 %
−63 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/11 | 2022/11 | 2023/11 | 2024/11 | 2025/11 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 119 000 | 118 000 | 144 000 | 199 000 | 219 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 7,2 % | −0,8 % | 22 % | 38,2 % | 10,1 % |
Liiketulos, € | 13 000 | −15 000 | 29 000 | 79 000 | 35 000 |
Tilikauden tulos, € | 7 000 | −21 000 | 18 000 | 51 000 | 19 000 |
Käyttökate, % | 20 % | −7,5 % | 24,5 % | 45,2 % | 21,2 % |
Liikevoitto, % | 11,7 % | −12,8 % | 20,6 % | 40 % | 16,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 119 000 | 118 000 | 144 000 | 100 000 | 110 000 |
Virallinen nimi
15.5.2018
Osakeyhtiö
Siilinjärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Liikuntakeskus
Liikunta- ja urheiluseurojen toiminta (93120)
Y-tunnus:
15.5.2018
Ennakkoperintärekisteri:
28.5.2018
Verohallinnon perustiedot:
18.5.2018
Kaupparekisteri:
18.5.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
28.5.2018
Sunset TL Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Siilinjärvi, ja pääasiallinen toimiala Liikuntakeskus.
Yhtiön Sunset TL Oy liikevaihto oli 219 tuhatta ja tilikauden tulos 19 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,1%. Liikevoittoprosentti oli 16,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
11/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää