Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−21 %
−34 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 173 000 | 172 000 | 179 000 | 255 000 | 202 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 21,8 % | −0,6 % | 4,1 % | 42,5 % | −20,8 % |
Liiketulos, € | 120 000 | 96 000 | 51 000 | 107 000 | 81 000 |
Tilikauden tulos, € | 104 000 | 60 000 | 19 000 | 101 000 | 67 000 |
Käyttökate, % | 69,8 % | 56,4 % | 28,9 % | 42,6 % | 40,9 % |
Liikevoitto, % | 69,7 % | 56,3 % | 28,7 % | 42,1 % | 40,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 173 000 | 172 000 | 179 000 | 128 000 | 101 000 |
Virallinen nimi
11.9.2019
Osakeyhtiö
Kuhmoinen
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
11.9.2019
Ennakkoperintärekisteri:
11.9.2019
Verohallinnon perustiedot:
17.9.2019
Kaupparekisteri:
17.9.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
10.9.2019
hedgeLog Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kuhmoinen, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön hedgeLog Oy liikevaihto oli 202 tuhatta ja tilikauden tulos 67 tuhatta. Liikevaihto laski 20,8%. Liikevoittoprosentti oli 40,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää