Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+40 %
−38 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 460 000 | 256 000 | 775 000 | 559 000 | 785 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −11,5 % | −44,3 % | 202,7 % | −27,9 % | 40,4 % |
Liiketulos, € | 29 000 | −170 000 | 21 000 | 12 000 | 8 000 |
Tilikauden tulos, € | 28 000 | −170 000 | 20 000 | 13 000 | 8 000 |
Käyttökate, % | 6,3 % | −66,4 % | 2,7 % | 2,3 % | 1 % |
Liikevoitto, % | 6,3 % | −66,4 % | 2,7 % | 2,3 % | 1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | - | - | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 230 000 | - | - | 280 000 | 393 000 |
Virallinen nimi
25.2.2015
Osakeyhtiö
Vantaa
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
25.2.2015
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2015
Verohallinnon perustiedot:
26.3.2015
Työnantajarekisteri:
1.3.2015
Kaupparekisteri:
6.3.2015
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2015
Stratur Oy on perustettu vuonna 2015. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Vantaa, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Stratur Oy liikevaihto oli 785 tuhatta ja tilikauden tulos 8 tuhatta. Liikevaihto nousi 40,4%. Liikevoittoprosentti oli 1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää