Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−1,1 %
−3,9 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 159 000 | 145 000 | 163 000 | 174 000 | 172 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 6 % | −8,8 % | 12,4 % | 6,8 % | −1,1 % |
Liiketulos, € | 69 000 | 43 000 | 53 000 | 64 000 | 62 000 |
Tilikauden tulos, € | 55 000 | 34 000 | 42 000 | 51 000 | 49 000 |
Käyttökate, % | 44,8 % | 39,2 % | 38,5 % | 41,2 % | 39,3 % |
Liikevoitto, % | 44,1 % | 30,2 % | 32,7 % | 37,2 % | 36,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 159 000 | 145 000 | 163 000 | 174 000 | 172 000 |
Virallinen nimi
7.1.2020
Osakeyhtiö
Kotka
Katso kartallaSOFAT Clothing
Remote By Nature Ltd
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
7.1.2020
Ennakkoperintärekisteri:
7.1.2020
Verohallinnon perustiedot:
13.1.2020
Kaupparekisteri:
13.1.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
7.1.2020
Remote By Nature Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kotka, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Remote By Nature Oy liikevaihto oli 172 tuhatta ja tilikauden tulos 49 tuhatta. Liikevaihto laski 1,1%. Liikevoittoprosentti oli 36,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää