Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−13 %
−17 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 353 000 | 374 000 | 475 000 | 332 000 | 289 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 62,7 % | 6 % | 27 % | −30,1 % | −12,9 % |
Liiketulos, € | 335 000 | 359 000 | 437 000 | 311 000 | 269 000 |
Tilikauden tulos, € | 261 000 | 265 000 | 341 000 | 237 000 | 196 000 |
Käyttökate, % | 95,5 % | 96,3 % | 95,4 % | 93,8 % | 91,4 % |
Liikevoitto, % | 95,2 % | 96,1 % | 92,3 % | 93,8 % | 93,5 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | - | - | - | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | - | - | 332 000 | 289 000 |
Virallinen nimi
30.10.2018
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaFraxinus Healthcare
PV Partners
Public Value Healthcare
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
30.10.2018
Ennakkoperintärekisteri:
1.12.2018
Verohallinnon perustiedot:
19.11.2018
Kaupparekisteri:
19.11.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.12.2018
Public Value Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Public Value Oy liikevaihto oli 289 tuhatta ja tilikauden tulos 196 tuhatta. Liikevaihto laski 12,9%. Liikevoittoprosentti oli 93,5%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää