Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−47 %
−41 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 100 000 | 223 000 | 330 000 | 392 000 | 209 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 123 % | 48 % | 18,8 % | −46,7 % |
Liiketulos, € | 35 000 | 57 000 | 205 000 | 159 000 | 96 000 |
Tilikauden tulos, € | 27 000 | 46 000 | 162 000 | 127 000 | 75 000 |
Käyttökate, % | 35,6 % | 26 % | 62,3 % | 40,7 % | 46,4 % |
Liikevoitto, % | 35,3 % | 25,9 % | 62,3 % | 40,7 % | 46,3 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 100 000 | 223 000 | 330 000 | 392 000 | - |
Virallinen nimi
22.4.2021
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaNoële Capital Ltd
Noële Capital Ab
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
22.4.2021
Ennakkoperintärekisteri:
22.4.2021
Verohallinnon perustiedot:
6.5.2021
Kaupparekisteri:
6.5.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
22.4.2021
Noële Capital Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Noële Capital Oy liikevaihto oli 209 tuhatta ja tilikauden tulos 75 tuhatta. Liikevaihto laski 46,7%. Liikevoittoprosentti oli 46,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää