Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+14 %
−261 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 70 000 | 223 000 | 270 000 | 271 000 | 310 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −89,9 % | 218,6 % | 21,1 % | 0,4 % | 14,4 % |
Liiketulos, € | 7 000 | −150 000 | −99 000 | 23 000 | −37 000 |
Tilikauden tulos, € | - | −150 000 | −99 000 | 23 000 | −37 000 |
Käyttökate, % | 10,4 % | −66,7 % | −36,6 % | 8,8 % | −11,7 % |
Liikevoitto, % | 10,2 % | −66,9 % | −36,6 % | 8,8 % | −11,7 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 70 000 | 223 000 | 270 000 | 271 000 | 155 000 |
Virallinen nimi
10.5.1989
Osakeyhtiö
Tampere
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
19.10.1989
Ennakkoperintärekisteri:
16.10.2020
Verohallinnon perustiedot:
19.10.1989
Kaupparekisteri:
10.5.1989
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
2.12.2020
Marmacon Oy on perustettu vuonna 1989. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Tampere, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Marmacon Oy liikevaihto oli 310 tuhatta ja tilikauden tulos -37 tuhatta. Liikevaihto nousi 14,4%. Liikevoittoprosentti oli -11,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää