Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+30 %
+187 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/01 | 2023/01 | 2024/01 | 2025/01 | 2026/01 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 262 000 | 113 000 | 53 000 | 161 000 | 209 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 34,4 % | −56,9 % | −53,1 % | 203,8 % | 29,8 % |
Liiketulos, € | 23 000 | −1 000 | −18 000 | −137 000 | 123 000 |
Tilikauden tulos, € | 17 000 | −1 000 | −18 000 | −137 000 | 119 000 |
Käyttökate, % | 8,8 % | −0,7 % | −34,3 % | −85,1 % | 59,2 % |
Liikevoitto, % | 8,8 % | −0,7 % | −34,3 % | −85,1 % | 59,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 131 000 | 57 000 | 27 000 | 81 000 | 209 000 |
Virallinen nimi
29.1.2018
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
29.1.2018
Ennakkoperintärekisteri:
29.1.2018
Verohallinnon perustiedot:
9.2.2018
Työnantajarekisteri:
17.12.2018
Kaupparekisteri:
30.1.2018
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
29.1.2018
Mando Partners Oy on perustettu vuonna 2018. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Mando Partners Oy liikevaihto oli 209 tuhatta ja tilikauden tulos 119 tuhatta. Liikevaihto nousi 29,8%. Liikevoittoprosentti oli 59,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
01/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä laski 50% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää