Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+11 %
+128 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 12 000 | 130 000 | 107 000 | 133 000 | 147 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 983,3 % | −17,7 % | 24,3 % | 10,5 % |
Liiketulos, € | −6 000 | 136 000 | 109 000 | 93 000 | 205 000 |
Tilikauden tulos, € | −6 000 | 110 000 | 87 000 | 69 000 | 157 000 |
Käyttökate, % | −28,3 % | 75 % | 51,9 % | 35,1 % | 51,9 % |
Liikevoitto, % | −49,3 % | 105,1 % | 103,1 % | 71,1 % | 141 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 12 000 | 130 000 | 107 000 | 133 000 | 147 000 |
Virallinen nimi
8.12.2020
Osakeyhtiö
Seinäjoki
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
8.12.2020
Ennakkoperintärekisteri:
8.12.2020
Verohallinnon perustiedot:
17.12.2020
Kaupparekisteri:
17.12.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
8.12.2020
Management in Finland Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Seinäjoki, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Management in Finland Oy liikevaihto oli 147 tuhatta ja tilikauden tulos 157 tuhatta. Liikevaihto nousi 10,5%. Liikevoittoprosentti oli 141%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
05/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää