Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+306 %
+558 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/02 | 2023/02 | 2024/02 | 2025/02 | 2026/02 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 231 000 | 654 000 | 389 000 | 429 000 | 1 741 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 60,4 % | 183,1 % | −40,5 % | 10,3 % | 305,8 % |
Liiketulos, € | 30 000 | 200 000 | 181 000 | 198 000 | 1 528 000 |
Tilikauden tulos, € | 24 000 | 159 000 | 144 000 | 188 000 | 1 237 000 |
Käyttökate, % | 23,8 % | 29 % | 48,5 % | 44 % | 87,9 % |
Liikevoitto, % | 13,1 % | 30,8 % | 46,7 % | 46,2 % | 87,8 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 231 000 | 654 000 | 389 000 | 429 000 | 1 741 000 |
Virallinen nimi
17.2.2020
Osakeyhtiö
Seinäjoki
Katso kartallaDevelopment Factory Ltd
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
17.2.2020
Ennakkoperintärekisteri:
17.2.2020
Verohallinnon perustiedot:
25.2.2020
Kaupparekisteri:
25.2.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
17.2.2020
Kehitystehdas Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Seinäjoki, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Kehitystehdas Oy liikevaihto oli 1,74 miljoonaa ja tilikauden tulos 1,24 miljoonaa. Liikevaihto nousi 305,8%. Liikevoittoprosentti oli 87,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
02/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää