Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+5,4 %
+192 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 645 000 | 768 000 | 493 000 | 404 000 | 426 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 21,5 % | 19,1 % | −35,8 % | −18 % | 5,5 % |
Liiketulos, € | 102 000 | 161 000 | 30 000 | 18 000 | 47 000 |
Tilikauden tulos, € | 81 000 | 128 000 | 24 000 | 13 000 | 38 000 |
Käyttökate, % | 16 % | 21,1 % | 6,2 % | 4,5 % | 11,1 % |
Liikevoitto, % | 16 % | 21,1 % | 6,2 % | 4,5 % | 11,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 645 000 | 768 000 | 493 000 | 404 000 | 213 000 |
Virallinen nimi
11.4.2001
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
9.4.2001
Ennakkoperintärekisteri:
13.3.2002
Verohallinnon perustiedot:
9.4.2001
Työnantajarekisteri:
1.1.2020
Kaupparekisteri:
11.4.2001
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2002
Kasvupolut Pk-Seutu Oy on perustettu vuonna 2001. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Kasvupolut Pk-Seutu Oy liikevaihto oli 426 tuhatta ja tilikauden tulos 38 tuhatta. Liikevaihto nousi 5,5%. Liikevoittoprosentti oli 11,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä kasvoi 100% edelliseltä tilikaudelta.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää