Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−73 %
+104 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/05 | 2023/05 | 2024/05 | 2025/05 | 2026/05 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 149 000 | 165 000 | 118 000 | 71 000 | 19 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −11,8 % | 10,7 % | −28,5 % | −39,8 % | −73,2 % |
Liiketulos, € | 3 000 | −1 000 | −23 000 | −26 000 | 1 000 |
Tilikauden tulos, € | 3 000 | −3 000 | −23 000 | −26 000 | 1 000 |
Käyttökate, % | 2,1 % | −0,1 % | −19,1 % | −35,3 % | 5,6 % |
Liikevoitto, % | 2,1 % | −0,1 % | −19,1 % | −35,3 % | 5,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 149 000 | 165 000 | 118 000 | 71 000 | - |
Virallinen nimi
7.4.2011
Osakeyhtiö
Kerava
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
25.3.2011
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2011
Verohallinnon perustiedot:
8.4.2011
Kaupparekisteri:
7.4.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2011
Interpars Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kerava, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Viralliselta nimeltään yhtiö on interpars Oy.
Yhtiön Interpars Oy liikevaihto oli 19 tuhatta ja tilikauden tulos 1 tuhatta. Liikevaihto laski 73,2%. Liikevoittoprosentti oli 5,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää