Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−88 %
−96 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/12 | 2022/04 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 152 000 | 600 000 | 128 000 | 597 000 | 71 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −74,7 % | 0 % | −15,8 % | 366,4 % | −88,1 % |
Liiketulos, € | 136 000 | 529 000 | 57 000 | 519 000 | −30 000 |
Tilikauden tulos, € | 109 000 | 442 000 | 79 000 | 431 000 | 18 000 |
Käyttökate, % | 90,1 % | 88,3 % | 45,3 % | 87,1 % | −41,4 % |
Liikevoitto, % | 90,1 % | 88,3 % | 45,3 % | 87,1 % | −41,4 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2022 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | - | - | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 600 000 | - | - | - |
Virallinen nimi
19.3.2021
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartalla3HCF Corporate Finance Oy
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
19.3.2021
Ennakkoperintärekisteri:
19.3.2021
Verohallinnon perustiedot:
11.5.2021
Kaupparekisteri:
11.5.2021
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
15.3.2021
Honko Corporate Finance Oy on perustettu vuonna 2021. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Honko Corporate Finance Oy liikevaihto oli 71 tuhatta ja tilikauden tulos 18 tuhatta. Liikevaihto laski 88,1%. Liikevoittoprosentti oli -41,4%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää