Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−37 %
−39 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 402 000 | 523 000 | 523 000 | 373 000 | 236 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 177,2 % | 30,1 % | 0 % | −28,7 % | −36,7 % |
Liiketulos, € | 235 000 | 305 000 | 337 000 | 187 000 | 117 000 |
Tilikauden tulos, € | 147 000 | 257 000 | 275 000 | 157 000 | 95 000 |
Käyttökate, % | 54,7 % | 58,4 % | 64,5 % | 49,1 % | 49,8 % |
Liikevoitto, % | 58,8 % | 58,4 % | 64,5 % | 50,3 % | 49,8 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 201 000 | 262 000 | 262 000 | 373 000 | 236 000 |
Virallinen nimi
16.1.2009
Osakeyhtiö
Oulu
Katso kartallaEsnec GmbH
Esnec Ab
Esnec Ltd
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
16.1.2009
Ennakkoperintärekisteri:
1.4.2011
Verohallinnon perustiedot:
30.1.2009
Työnantajarekisteri:
1.1.2022
Kaupparekisteri:
30.1.2009
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.4.2011
Esnec Oy on perustettu vuonna 2009. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Oulu, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Esnec Oy liikevaihto oli 236 tuhatta ja tilikauden tulos 95 tuhatta. Liikevaihto laski 36,7%. Liikevoittoprosentti oli 49,8%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää