Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+26 %
+20 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2022/04 | 2023/04 | 2024/04 | 2025/04 | 2026/04 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 2 594 000 | 1 125 000 | 2 361 000 | 1 662 000 | 2 100 000 |
Liikevaihdon muutos, % | −3,2 % | −56,6 % | 109,9 % | −29,6 % | 26,4 % |
Liiketulos, € | 1 302 000 | −69 000 | 7 000 | 240 000 | 327 000 |
Tilikauden tulos, € | 1 111 000 | −21 000 | −55 000 | 217 000 | 261 000 |
Käyttökate, % | 50,2 % | −6,1 % | 0,3 % | 14,5 % | 15,6 % |
Liikevoitto, % | 50,2 % | −6,1 % | 0,3 % | 14,5 % | 15,6 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 2 594 000 | 1 125 000 | 2 361 000 | 1 662 000 | 2 100 000 |
Virallinen nimi
18.9.2000
Osakeyhtiö
Kauniainen
Katso kartallaEnabla Ltd.
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
28.9.2000
Ennakkoperintärekisteri:
21.9.2000
Verohallinnon perustiedot:
28.9.2000
Kaupparekisteri:
18.9.2000
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
7.9.2000
Enabla Oy on perustettu vuonna 2000. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kauniainen, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Enabla Oy liikevaihto oli 2,1 miljoonaa ja tilikauden tulos 261 tuhatta. Liikevaihto nousi 26,4%. Liikevoittoprosentti oli 15,6%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
04/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää