Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−13 %
−14 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet ja toimitusjohtaja kukin yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 46 000 | 46 000 | 147 000 | 141 000 | 123 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 0 % | 0 % | 219,6 % | −4,1 % | −12,8 % |
Liiketulos, € | 25 000 | 18 000 | 103 000 | 100 000 | 90 000 |
Tilikauden tulos, € | 20 000 | 14 000 | 81 000 | 79 000 | 68 000 |
Käyttökate, % | 56,2 % | 39,9 % | 70,5 % | 71,3 % | 74,2 % |
Liikevoitto, % | 56,2 % | 39,9 % | 70,5 % | 71,3 % | 74,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | - | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | - | 46 000 | 147 000 | 141 000 | 123 000 |
Virallinen nimi
5.11.2020
Osakeyhtiö
Kotka
Katso kartallaPace Navigator
Kymen Kuvapalvelu
Harbour Rose
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
5.11.2020
Ennakkoperintärekisteri:
5.11.2020
Verohallinnon perustiedot:
10.11.2020
Kaupparekisteri:
10.11.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
5.11.2020
Direct Control Consulting Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kotka, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Direct Control Consulting Oy liikevaihto oli 123 tuhatta ja tilikauden tulos 68 tuhatta. Liikevaihto laski 12,8%. Liikevoittoprosentti oli 74,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää