Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+31 %
+1 889 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 1 827 000 | 1 584 000 | 1 633 000 | 1 391 000 | 1 816 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 4,5 % | −13,3 % | 3,1 % | −14,8 % | 30,6 % |
Liiketulos, € | 262 000 | 7 000 | −141 000 | 9 000 | 179 000 |
Tilikauden tulos, € | 209 000 | 5 000 | −141 000 | 9 000 | 179 000 |
Käyttökate, % | 14 % | 0,5 % | −8,6 % | 0,7 % | 9,9 % |
Liikevoitto, % | 14,4 % | 0,5 % | −8,6 % | 0,7 % | 9,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 12 | 15 | 15 | 13 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 152 000 | 106 000 | 109 000 | 107 000 | - |
Virallinen nimi
21.2.2019
Osakeyhtiö
Hämeenlinna
Katso kartallaPäätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
21.2.2019
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2019
Verohallinnon perustiedot:
25.3.2019
Työnantajarekisteri:
1.3.2019
Kaupparekisteri:
25.3.2019
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
20.2.2019
BeMaPro Oy on perustettu vuonna 2019. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Hämeenlinna, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön BeMaPro Oy liikevaihto oli 1,82 miljoonaa ja tilikauden tulos 179 tuhatta. Liikevaihto nousi 30,6%. Liikevoittoprosentti oli 9,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää