Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
−39 %
−125 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 274 000 | 590 000 | 621 000 | 755 000 | 463 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 495,7 % | 115,3 % | 5,3 % | 21,6 % | −38,7 % |
Liiketulos, € | 137 000 | 92 000 | −10 000 | 12 000 | −8 000 |
Tilikauden tulos, € | 111 000 | 74 000 | −1 000 | 20 000 | −5 000 |
Käyttökate, % | 50,1 % | 15,8 % | −1,5 % | 1,6 % | −1,7 % |
Liikevoitto, % | 50,1 % | 15,7 % | −1,5 % | 1,6 % | −1,7 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 274 000 | 590 000 | 621 000 | 755 000 | 463 000 |
Virallinen nimi
5.12.2011
Osakeyhtiö
Rauma
Katso kartallaRelocation Solutions Finland
Nordic Relocation Services
Aclassum Corporation
Päätoimiala
Liikkeenjohdon konsultointi
Liikkeenjohdon konsultointi (70200)
Y-tunnus:
15.11.2011
Ennakkoperintärekisteri:
6.2.2019
Verohallinnon perustiedot:
9.12.2011
Kaupparekisteri:
5.12.2011
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
6.2.2019
Aclassum Oy on perustettu vuonna 2011. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Rauma, ja pääasiallinen toimiala Liikkeenjohdon konsultointi.
Yhtiön Aclassum Oy liikevaihto oli 463 tuhatta ja tilikauden tulos -5 tuhatta. Liikevaihto laski 38,7%. Liikevoittoprosentti oli -1,7%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää