Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+7,9 %
+127 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 329 000 | 368 000 | 471 000 | 557 000 | 601 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 8,6 % | 0 % | 43,2 % | 18,3 % | 7,9 % |
Liiketulos, € | 22 000 | 27 000 | 73 000 | 94 000 | 138 000 |
Tilikauden tulos, € | 17 000 | 19 000 | 54 000 | 59 000 | 134 000 |
Käyttökate, % | 6,8 % | 7,4 % | 15,6 % | 16,9 % | 23,1 % |
Liikevoitto, % | 6,8 % | 7,4 % | 15,6 % | 16,9 % | 23,1 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 3 | 3 | 3 | 3 | - |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 110 000 | 123 000 | 157 000 | 186 000 | - |
Virallinen nimi
18.4.2016
Osakeyhtiö
Espoo
Katso kartallaPäätoimiala
Leipomotuotteet, konditoriatuotteet
Leivän valmistus, tuoreiden leivonnaisten ja kakkujen valmistus (10710)
Y-tunnus:
18.4.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.6.2016
Verohallinnon perustiedot:
11.5.2016
Työnantajarekisteri:
1.6.2016
Kaupparekisteri:
27.4.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2016
La Lorraine Finland Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Espoo, ja pääasiallinen toimiala Leipomotuotteet, konditoriatuotteet.
Yhtiön La Lorraine Finland Oy liikevaihto oli 601 tuhatta ja tilikauden tulos 134 tuhatta. Liikevaihto nousi 7,9%. Liikevoittoprosentti oli 23,1%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää