Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+50 %
+52 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Toimitusjohtaja yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 145 000 | 206 000 | 220 000 | 197 000 | 295 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 45 % | 42,1 % | 6,8 % | −10,4 % | 49,8 % |
Liiketulos, € | 50 000 | 119 000 | 86 000 | 101 000 | 129 000 |
Tilikauden tulos, € | 39 000 | 91 000 | 72 000 | 73 000 | 111 000 |
Käyttökate, % | 33,6 % | 55,7 % | 39,5 % | 52,1 % | 44,2 % |
Liikevoitto, % | 34,9 % | 58,2 % | 39,4 % | 51,5 % | 43,9 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 73 000 | 206 000 | 220 000 | 197 000 | 295 000 |
Virallinen nimi
26.3.2020
Osakeyhtiö
Helsinki
Katso kartallaDialogipro
Inestate
Päätoimiala
Lakipalvelut
Lakiasiaintoimistot (69102)
Y-tunnus:
26.3.2020
Ennakkoperintärekisteri:
3.6.2020
Verohallinnon perustiedot:
3.4.2020
Työnantajarekisteri:
1.6.2020
Kaupparekisteri:
3.4.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.6.2020
Lakiasiaintoimisto Vatalex Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Helsinki, ja pääasiallinen toimiala Lakipalvelut.
Yhtiön Lakiasiaintoimisto Vatalex Oy liikevaihto oli 295 tuhatta ja tilikauden tulos 111 tuhatta. Liikevaihto nousi 49,8%. Liikevoittoprosentti oli 43,9%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää