Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+3,3 %
+18 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen puheenjohtaja ja toimitusjohtaja kumpikin yksin ja hallituksen jäsenet kaksi yhdessä
Liiketoiminta | 2022/03 | 2023/03 | 2024/03 | 2025/03 | 2026/03 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 189 000 | 208 000 | 239 000 | 304 000 | 314 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 152 % | 10,1 % | 14,9 % | 27,2 % | 3,3 % |
Liiketulos, € | 71 000 | 90 000 | 61 000 | 89 000 | 107 000 |
Tilikauden tulos, € | 57 000 | 72 000 | 46 000 | 71 000 | 84 000 |
Käyttökate, % | 38,1 % | 43,8 % | 26 % | 30,6 % | 35,3 % |
Liikevoitto, % | 38,1 % | 43,8 % | 25,6 % | 29,6 % | 34,3 % |
Maksuvalmius | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 189 000 | 208 000 | 239 000 | 152 000 | 157 000 |
Virallinen nimi
31.3.2020
Osakeyhtiö
Kokkola
Katso kartallaPäätoimiala
Lakipalvelut
Lakiasiaintoimistot (69102)
Y-tunnus:
31.3.2020
Ennakkoperintärekisteri:
31.3.2020
Verohallinnon perustiedot:
8.4.2020
Kaupparekisteri:
8.4.2020
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
31.3.2020
Lakiasiaintoimisto Toni Kuosmanen Oy on perustettu vuonna 2020. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Kokkola, ja pääasiallinen toimiala Lakipalvelut.
Yhtiön Lakiasiaintoimisto Toni Kuosmanen Oy liikevaihto oli 314 tuhatta ja tilikauden tulos 84 tuhatta. Liikevaihto nousi 3,3%. Liikevoittoprosentti oli 34,3%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2026.
03/2026 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 2 työntekijää. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää