Päätoimipaikka
Yrityskuvaus ei saatavilla.
+1,4 %
−21 %
Pitkän aikavälin luottoluokitus
C
AAA
Luottoluokitus
Yrityksen tilinpäätöstietojen perusteella arvioitava pitkän aikavälin luottoluokitus.
Lyhyen aikavälin maksukäyttäytyminen ja luottoriski
1
5
Riskitaso
Perintään siirtyneet laskut
(viim. 6kk)
...joista avoimia
...joista maksettu
Kuuden kuukauden perintätietoihin perustuva arvio yrityksen luottoriskitasosta sekä Intrumille perintään siirtyneiden, avoimien ja maksettujen laskujen määrä.
Finder Pro Luotto avaa yrityksen luottotiedot. Hallitse luottoriskejä ja varmista yrityksen maksukyky.
Päättäjätietoa ei ole saatavilla
Hallituksen jäsen yksin
Liiketoiminta | 2021/12 | 2022/12 | 2023/12 | 2024/12 | 2025/12 |
|---|---|---|---|---|---|
Liikevaihto, € | 115 000 | 87 000 | 112 000 | 138 000 | 140 000 |
Liikevaihdon muutos, % | 2,7 % | −24,3 % | 28,7 % | 23,2 % | 1,5 % |
Liiketulos, € | 40 000 | 8 000 | 31 000 | 48 000 | 39 000 |
Tilikauden tulos, € | 32 000 | 2 000 | 30 000 | 39 000 | 31 000 |
Käyttökate, % | 35,1 % | 9,9 % | 28,5 % | 34,9 % | 34,5 % |
Liikevoitto, % | 35,1 % | 9,9 % | 28,5 % | 34,9 % | 28,2 % |
Maksuvalmius | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
Henkilöstö | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Liikevaihtoa per henkilö, € | 115 000 | 87 000 | 112 000 | 138 000 | 140 000 |
Virallinen nimi
1.3.2016
Osakeyhtiö
Nurmijärvi
Katso kartallaPäätoimiala
Lakipalvelut
Lakiasiaintoimistot (69102)
Y-tunnus:
1.3.2016
Ennakkoperintärekisteri:
1.3.2016
Verohallinnon perustiedot:
7.3.2016
Kaupparekisteri:
4.3.2016
Arvonlisäverovelvollisuus:
Liiketoiminnasta arvonlisäverovelvollinen:
1.3.2016
Lakiasiaintoimisto Mahlamäki Oy on perustettu vuonna 2016. Se on osakeyhtiö, jonka kotipaikka on Nurmijärvi, ja pääasiallinen toimiala Lakipalvelut.
Yhtiön Lakiasiaintoimisto Mahlamäki Oy liikevaihto oli 140 tuhatta ja tilikauden tulos 31 tuhatta. Liikevaihto nousi 1,4%. Liikevoittoprosentti oli 28,2%. Tiedot perustuvat yhtiön viimeisimpään tilinpäätökseen vuodelta 2025.
12/2025 päättyneellä tilikaudella yhtiöllä oli 1 työntekijä. Työntekijämäärä pysyi samana verrattuna edelliseen tilikauteen.
Hyödynnä laajat hakutyökalut ja seuraa tarkasti juuri sinulle tärkeitä yrityksiä.
Lue lisää